www.motowroc.manifo.com                
                                    Pomoc dla zmotoryzowanych naprawa, doradztwo                                          
                                                 
Zapraszam Michał Przeklasa                                                
                                Naprawa Skuterów, motorów do 50ccm,Mini Pocket, Mini Bike,                                      

Kontakt  504-342-328

Kymco obniża ceny Agility 50 i 125 

Tegoroczne modele Agility 50 i Agility City 125 w sezonie 2012 będą dostępne u dealerów w niższych cenach. Według importera to pierwsza od sześciu lat obniżka. Czyżby odpowiedź polskiego importera na produkty z chińskim rodowodem? Czy niższe ceny w salonach wpłyną na zwiększenie się popularności Kymco na polskich drogach?

Kymco Agility 50 4T to dobrze znany, podstawowy model tajwańskiego producenta. Często jest wybierany przez klientów indywidualnych i firmy specjalizujące się w przesyłkach kurierskich czy dostawie jedzenia do domu. Podstawowa wersja z silnikiem czterosuwowym objęta została promocją przez co cena detaliczna brutto na sezon 2012 spadała do poziomu 3990 PLN. To wydaje się bardzo ciekawą propozycją dla pragnących taniego w zakupie i eksploatacji, niezawodnego środka transportu. Odmiana silnikowa 4T według testów Skuterowo.com wyróżnia się dość niskim zużyciem paliwa (2.2 L/100 km – miasto). Potwierdziliśmy to w ubiegłym roku sprawdzając bardzo dokładnie tę jednostkę w skuterze Agility Carry 50 4T.

Drugą z propozycji jest Kymco Agility City 125. To oferta dla posiadających prawo jazdy i wolne 5990 PLN. To cena będąca wynikiem obniżki jaką wprowadzono do cenników 2012. W porównaniu do poprzednika to zdecydowanie dojrzalszy skuter. Ogromne koła, duże siedzisko, miękkie zawieszenie i kufer w kolorze nadwozia w standardzie. Jednostka napędowa wyróżnia się wysoką kulturą pracy i dosyć niezłymi osiągami. To bardzo ciekawa propozycja dla miejskich pragmatyków. Optymalne rozmiary, ciekawy design i niskie koszty codziennej eksploatacji. Warto?
Kreator stron internetowych - przetestuj